Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
Info

Dňa 7.3.2015 sa konali M-SR juniorov v Banskej Bystrici. Po viac než 8mesačnej pauze, spôsobenej zranením a zdravotnými problémami,  sa odchovanec novomestského juda Martin Lhotský zúčastnil tohto vrcholného podujatia. Po predchádzajúcej len 3-týždňovej  príprave v skromných podmienkach nášho kubu, dosiahol najvyššej méty. Do bojov dal celé srdiečko a po štyroch víťazstvách na ippon sa stal majstrom Slovenska v kat.do 60kg.Nové

http://www.judo.sk/turnaj/ec-bratislava-0

Tento víkend sa uskutočnili M-SR juniorov  2014 v Banskej Bystrici. V hmotnostnej kat. do 55kg si veľmi pekné 2.miesto vybojoval Patrik Kočár z nášho odielu. Video z jeho súbojov si môžete pozrieť na stránke http://judo.sk/video.

Po  absolvovaní dvoch krátko po sebe nasledujúcich sústredení v Rakúsku a v Bratislave,na ktorom sa zúčastnili džudisti s veľmi vysokým svetovým a európskym rankingom, sa Martin Lhotský zúčastnil podujatia GP Ostrava -Český pohár 2014, v ktorom v prvom zápase zvíťazil na držanie nad  českéhým reprezentantom, v ďalších kolách ipponom zdolal Poliaka a Čecha. Vo finále sa stretol s Poľským reprezentantom,kde po 3.minúte prehrával na 2šidá, a 23sek. pred koncom pozbieral všetky sily a nádherným ipponom si vybojoval 1.miesto. Finále si môžete pozrieť na http://www.youtube.com/watch?v=7iSOimJrmIM

 

Vo veľmi dobrých výkonoch pokračuje Martin Lhotský aj za hranicami Slovenska. Na turnaji kadetov v Slovinsku 17.11.2013 postupne zdolal Slovinca, Ukrajinca a Rakušana a postúpil do finále, kde prehral s Azerbajdžancom Gurbanli N. (majstrom sveta z Miami kadetov 2013).

 

V predposledný októbrový víkend sa konali M-SR dorastencov  2013 v Pezinku. Veľký úspech dosiahol odchovanec novomestského juda Martin Lhotský, ktorý získal zlatú medailu a stal sa tak zaslúžene majstrom Slovenska pre rok 2013.

nové 23.9.2013

Dňa 21.9.2013 sa v Brne za účasti viac než 120 klubov zo 7 štátov  uskutočnil medzinárodný turnaj mužov,žien,dorastencov a dorasteniek v džude. Veľmi dobré umiestnenie dosiahol odchovanec nášho klubu Martin Lhotský, ktorý v kat. dorastencov do 55kg po víťazstvách 2x na ippon a 2x na držanie prehral až vo finále so strieborným medailistom z majstrovstiev Chorvátska a skončil na veľmi peknom 2.mieste. Záznamy zo stretnutí si možete pozrieť na:http://ostatni.tvcom.cz/Zapas/Sport-Judo/26954-2013-JUDO-Brno-Cup-CP-seniori-a-dorost-Tatami-IV.htm (časy-3.24-3.26.40 , 3.52-3.56.20, 4.01.40-4.03, 4.14.51-4.15.42, 5.36-5.38.59)

         Dňa 22.10.2011 sa v Žiline uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v džude starších žiakov. Náš klub mal  dvojnásobné zastúpenie, v kategórii do 42kg sa na 4.mieste umiestnil Andrej Hašák , v kat. do 50kg obsadil Martin Lhotský cenné 3. miesto. Celkovým ziskom bodov skončil náš klub na 14.mieste,keď nechal za sebou oveľa väčšie  a známejšie kluby.

    VEĽKÁ CENA POVAŽSKÁ BYSTRICA - turnaj sa uskutočnil dňa 3.12.2011 za účasti 281 pretekárov z 34 družstiev z 5 štátov .Náš klub reprezentovalo 13 pretekárov v kategóriach mini, ml.žiaci -žiačky a starší žiaci.  Najväčší úspech dosiahli pretekári Kopas M.-3.miesto, Zmatková P.- 3.miesto a Lhotský M.- 2.miesto. Klub obsadil cekove 23.miesto.

 

Turnaj v Galante sa uskutočnil za účasti cca 300 pretekárov z viacerých krajín. Mali sme zastúpenie v jedinej kategórii-st. žiaci do 50kg dosiahol Martin.Lhotský cenný úspech,keď skončil na 3.mieste.

Výrazný úspech dosiahol Martin na Medzinárodnej veľkej cene a v Martine dňa 12.11.2011. V konkurencii cca 280 pretekárov 33 klubov zo 4štátov sa po veľmi dobrom výkone v prvých dvoch zápasoch prebojoval do finále cez  reprezentanta z Rakúska a v boji o zlato porazil tohtoročného držiteľa titulu Majstra Slovenska Matiaša z TJ Sokol Prievidza.

Dňa 26.11.2011 sa uskutočnil v Žiline republikový turnaj družstiev Centier talentovanej mládeže. V družstve CTM Západ sme mali zastúpenie našim Martinom Lhotským,ktorý sa víťazstvom na ippon nad Bodym z CTM Východ pričinil o celkové prvenstvo CTM Západ.

Posledným turnajom roka bola VC  o pohár starostu obce Dobrá  (Frýdek -Místek). Turnaja sa zúčastnilo cca  200 pretekárov. Náš klub reprezentoval jediný pretekár Martin Lhotský. Po skvelom víťazstve na ippon nad českým pretekárom Reisenauerom (5.miesto rankink list ČR) a nádhernom iponne na ďalšieho českého borca Lušňáka, zdolal 2. z majstrovstiev SR Škultétyho a vo finále zvíťazil na držanie nad majstrom Slovenska Matiašom,čím získal 1.miesto a úspešne ukončil tohtoročnú džudistickú sezónu.

 

 

 

Za účasti 796 závodníkov  z viac než 25 klubov z České republiky,  z Polska  a zo Slovenska, sa uskutočnil v uplynulý víkend  Grand Prix Ostrava–Český pohár  2012  .  Akcia mala vysokú  športovú úroveň . V sobotu sa stretli na tatami  dorastenci a dorastenky, juniori  a juniorky . Darilo sa aj zástupcovi  nášho klubu  Martinovi Lhotskému, ktorý  po úvodnej prehre vo váhe  do 55 kg  siahol až na dno svojich síl a dokázal zvíťaziť v troch po sebe nasledujúcich zápasoch a tým  si vybojoval veľmi cenné 3.miesto.

Je možné si pozrieť záznam z bojov nášho pretekára na: http://judo.tvcom.cz/video/13241-judo-grand-prix-ostrava-cesky-pohar-tatami1.htm (približná časová os-0:22,0:49,1:07,1:33).

Dňa 25.2.2012. sa v Martine konalo 1.kolo  dorasteneckej ligy. Za účasti  9 pretekárov v kategórii do 55kg skončil Martin Lhotský (hosťoval v klube Slávia STU Bratislava) na 2.mieste,keď podľahol vo finále o rok staršiemu borcovi z Rimavskej Soboty.

V mesiaci máj 2012 sa naši členovia zúčastnili viacerých podujatí, na ktorých získali veľmi dobré umiestnenia.

Začiatkon mája to bola Medzinárodná veľká cena USK Praha, kde Martin Lhotský skončil na veľmi peknom 5.mieste. Vo Veselí n.Mor. prispel piatimi víťaztvami, ako hosťujúci pretekár k 2.miestu družstvu Břeclavi v lige dorastu Moravy.

Naši žiaci a mini žiaci sa zúčastnili majstrovstiev Bratislavy, kde sa na medailových pozíciach  umiestnili v kat.mini žiaci – 1.miesto -Petrovičová Monika, v kat. ml.žiaci 1.miesto - Košťál Kamil, 3.miesto – Zmatek Peter,  v kat. st.žiaci 2.miesto-Gavalec Tomáš a 3.miesto Havalec Hugo.

V Hulíne sa uskutočnil turnaj najmladších kategórii, kde sa umiestnili naši najmladší v kat. mini žiakov Gavalec Richard a Kobelárová Sabina  na 3.mieste.

Vrcholným podujatím boli Majstrovstvá SR 2012 mladších a starších žiakov v Pezinku, na ktorom naši borci dokázali uspieť v konkurencii oveľa väčších oddielov. V kat. ml.žiakov do 30kg získal bronzovú medailu Matúš Kočár a v kat. starších žiakov sa na medailovom 3.mieste umiestnil Tomáš Gavalec.

Judo halu v Pezinku ovládli  v sobotu 9.6.2012 dorastenci. Uskutočnila sa tam MVC mesta Pezinok, Na veľmi kvalitne obsadenom turnaji, za účasti pretekárov z Maďarska, Čiech a Slovenska sa darilo aj nášmu zástupcovi Martinovi Lhotskému, ktorý síce v prvom kole podľahol vedúcemu pretekárovi z tohtoročného ranking listu ČR V.Kovářovi zo Zlína,ale následne zdolal domáceho pretekára z Pezinka a v boji o bronzovú medailu porazil  majstra SR a víťaza niekoľkých VC P.Boršoša z Rimavskej Soboty.

TOPlist
Tvorba webových stránok na WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok